. Objavljeno u: PLIVANJE

SREBRO NA 5000m U KATEGORIJI TE APSOLUTNA BRONCA I 2 ZLATA KATEGORIJA NA 1000m
Nedjelja 27.07.2014
broncaaps
Izvrsni rezultati triatlonaca i triatlonki TK RIVAL i u nedjeljnoj utrci plivačkog maratona u Novom Vinodolskom.
49 maratonaca je plivalo od plaže ispod hotela Lišanj oko otoka pred Novim, jedan krug za 1000m a pet za utrku 5000m.
U internacionalnoj konkurenciji naši triatlonci su se iskazali izvrsnim rezultatima te su osvojili pregršt odličja.

blazb
U utrci na 5000m Baž Barac stigao apsolutno 7. i prvi od svih Hrvata, te je sa vremenom od 1:17:20 osvojio srebrno odličje kategorije M49.
Gioia Gruber je kao namlađa natjecateljica utrke na 1000m osvojila apsolutnu broncu i zlato u godištu Ž15. Manuela Štefanić je bila ukupno 6. u utrci i zlatna u svojoj kategoriji Ž19.
Gabriel Barac je otplivao svoj prvi maraton dužine 1000m i stigao tik do postolja, bio je 4. kategorije M15.
man
U utrci su nastupali takmičari iz Italije i Slovenije te mnogi Hrvatski iskusni plivački maratonci i maratonke.
Odlična utrka, prekrasno vrijeme i super organizacija PK Vinodol i KDP Primorje. Preporuka za masovniji dolazak dogodine.