11 MEDALJA TRIATLONKI TK RIVALA SA PH U PLIVANJU PERAJAMA 2014

. Objavljeno u: PLIVANJE

KADETSKO PH U PLIVANJU PERAJAMA 2014
Koprivnica, 26.04.2014.
curke
Na 15. Prvenstvu Hrvatske u plivanju perajama na bazenu Šoderica u Koprivnici triatlonke TK Rival osvojile su 11 odličja.
Na prvenstvu je nastupilo 75 natjecatelja kadetskog i mlađekadetskog uzrasta iz 8 klubova hrvatske.
Naše su triatlonke nastupile za KPA Kostrena.
Gioia Gruber je osvojila četiri naslova mlađekadetske prvakinje Hrvatske u disciplinama 800m, 100m, 50m te štafeti 4*100m, dok je viceprvakinja u disciplini 400m.
Chiara Gruber je postala kadetska prvakinja Hrvatske sa štafetom 4*100m, uz to je osvojila pet naslova viceprvakinje Hrvatske u disciplinama 800m, 400m, 200m, 100m i štafeti 4*50m.
Kadetkinje KPA Kostrena osvojile su i ekipno prvo mjesto, što im je uz 4. mjesto kadeta bilo dovoljno za sveukupnu pobjedu na ovogodišnjem prvenstvu.
Zahvaljujući njihovim izvrsnim rezultatima na natjecanju u Koprivnici, dobile su poziv za nastup na seniorskm Prvenstvu Hrvatske u plivanju perajama koje se održava sredinom svibnja u Zagrebu.