Srebrna
Zlatna
Brončana

ODLIKOVANI NAJUSPJEŠNIJI VIŠEBOJCI U 2015.

. Objavljeno u: KOMBO

PODJELJENA ODLIČJA NAJUSPJEŠNIJIM VIŠEBOJCIMA 2015.
Rijeka 12.12.2015.
pobjednici_viseboja
NA godišnjoj svečanoj večeri u Kongresnoj sali hotela Neboder dodijeljene su ovogodišnje nagrade najsvestranijim sportašima PGŽ-a. Pred više od 200 uzvanika iz desetak klubova čiji su sportaši nastupali ove godine na OTVORENOM SPORTSKOM VIŠEBOJU U TRČANJU - PLIVANJU - BICIKLIZMU.
Posebnu želimo čestitati natjecateljima PK Forca, koji su se natjecali u HENDI kategoriji!
Najbolji višebojci u apsolutnoj kategoriji za 2015. postali su; Leon Pandža, triatlonac TK Rival sa ukupno osvojenih 82 boda i Andrea Juričić, također TK Rival sa ukupno osvojenih 73 boda.
U apsolutnoj kategoriji, višebojci su sveukupno  istrčali 6.5Km i 5Km, biciklirali 19.5Km utrke i 6.5Km kronometra te isplivali 800m i 100m slobodno.
Najviše bodova ukupno, osvojio je u kategoriji POČETNIKA A, Leon Lukić iz TK Matulji. Okruglo 90, čestitamo!

Sveukupno su se na najvišim postoljima izdvojili triatlonci, koji su ipak sveukupno spretniji u ove 3 sportske discipline, mada su u trčanju iskočili neki atletičari, kao i plivači u plivanju.

Nagrade su bile uručene po kategorijama, od najmlađih, prema starijima.

Kategorija A POČETNIKA, godišta 2007.i 2008.:
Dječaci
ZLATO: Lukić Leon – TK Matulji – 90 bodova
SREBRO: Brezac Enio – TK Matulji – 65 bodova
BRONCA: Ban Adrien – TK Rival – 61 bod
1
Djevojčice
ZLATO: Adamec Antonia – TK Rival – 79 bodova
SREBRO: Ban Elena – TK Rival - 64 bodova
BRONCA: Nestorovski Bruna – TK Rival – 61 bod
2
 
Kategorija B POČETNIKA, godišta 2006. i 2005.:
Dječaci
ZLATO: Rubeša Niko – TK Rival – 77 bodova
SREBRO: Grgurić Franko – TK Rival – 68 bodova
BRONCA: Loris Faustini – TK Matulji – 64 boda
3
Djevojčice
ZLATO: Aurora Valinčić – TK Rival – 66 bodova
SREBRO: Tia Kinkela – TK Matulji – 65 bodova
BRONCA: Lana Vale – TK Rival – 54 boda
4 

Kategorija MLAĐIH KADETA, godišta 2004. i 2003.:
Dječaci
ZLATO: Gabriel Barac – TK Rival – 43 boda
SREBRO: Ban Antonio – TK Rival – 32 boda
BRONCA: Erik Adamec – TK Rival – 20 bodova
5
Djevojčice
ZLATO: Gioia Gruber – TK Rival – 61 bod
SREBRO: Ena Kapović – TK Rival – 36 bodova
BRONCA: Nina Randelj – TK Rival – 34 boda
6 

Kategorija KADETA, godišta 2002. i 2001.:
Djačaci:
ZLATO: Filip Cvijetić – TK Rival – 84 boda
SREBRO: Ivan Vuletić – TK Rival – 70 bodova
BRONCA: Rene Zbašnik – TK Rival – 52 boda
7
Djevojčice:
ZLATO: Lea Šešelja – TK Rival – 72 boda
SREBRO: Irina Puvača – TK Rival – 60 bodova
BRONCA: Josipa Vuletić – TK Rival – 59 bodova
8 

Kategorija MLAĐIH JUNIORA, godišta 2000. i 1999.:
Momci
ZLATO: Pandža Leon – TK Rival – 82 boda
SREBRO: Marin Jotanović – TK Rival  - 63 boda
BRONCA: Eric Škerjanc – TK Matulji – 28 bodova
9
Djevojke
ZLATO: Andrea Juričić – TK Rival – 73 boda
SREBRO: Dorotea Čargonja – TK Rival – 71 bod
BRONCA: Lucija Petrović – TK Rival – 71 bod
10 

Kategorija JUNIORI:
Djevojke
ZLATO: Manuela Štefanić – TK Rival – 49 bodova
11 

Kategorija SENIORI:
Muškarci:
ZLATO: Blaž Barac – TK Rival – 71 bod
SREBRO: Rene Rubeša  - TK Rival – 16 bodova
BRONCA: Vanja Seršić  - TK Rival - 8 bodova
12
 
Kategorija VETERANI:
Muškarci:
ZLATO: Damir Šegota – TK Rival – 47 bodova
SREBRO: Faustini Franko – TK Matulji – 37 bodova
BRONCA: Žic Željko – TK Riavl – 35 bodova
13 
Kategorija APSOLUTNA:
Muškarci:
ZLATO: Leon Pandža – TK Rival – 82 boda
SREBRO: Blaž Barac – TK Rival – 71 bod
BRONCA: Jotanović Marin – TK Rival – 63 boda
15
Žene:
ZLATO: Andrea Juričić – TK Rival – 73 boda
SREBRO: Dorotea Čargonja – TK Rival – 71 bod
BRONCA. Petrović Lucija – TK Rival – 71 bod
16

Kategorija HENDIKEP:
Muškarci:
KLASA S8, ZLATO: Žunić Antonio – PK Forca - 30 bodova
KLASA S7, SREBRO: Dedić Andrej – PK Forca - 12 bodova
KLASA S6: ZLATO: Mišković Miroslav - PK Forca - 15 bodova
KLASA S5, ZLATO: Sirotich Albert – PK Forca – 15 bodova
KLASA S7, ZLATO: Hadžić Damir – PK Forca – 45 bodova
KLASA S14, ZLATO: Mišković Danko – PK Forca - 36 bodova
KLASA S14, SREBRO: Vujović Tin - PK Forca - 30 bodova
KLASA S14, BRONCA: Dokozić Ivan – PK Forca - 15 bodova
KLASA S3, ZLATO: Jakus Denis – PK Forca - 15 bodova
KLASA S10, ZLATO: Franko Antonio – PK Forca - 15 bodova
Žene:
KLASA S5, ZLATO: Polić Sanja – PK Forca – 30 bodova
17 
Nakon dodjele odličja višebojcima, dodjeljena su priznanja najboljim Triatloncima za uspijeh u 2015., pa su se svi opustili uz svečanu večeru, galazbu, ples i tombolu sa pregršt vrijednih nagrada dobivenih od naših sponzora!
Zahvaljujemo na dosad preuzetim donacijama Frizerskom obrtu DOMINO, INFOSPIN d.o.o. informatičkoj opremi, Astronomskom centru Rijeka, RI BIKE trgovini bicikala, željezari DIRNIS Čavle, SPORT BIKE Čavle, WALL FLOOR STUDO salonu keramike, RB REANAULT trgovini automobila, INFO SHOP trgovini informatičke opreme, GABRIEL d.o.o. trgovini sredstava za zaštitu i obradu kamena te građevinske kemije, TALIJANSKOJ UNIJI, GRAFEM d.o.o. štampariji, DECATHLON trgovini Rijeka, JGL Rijeka... 
Za izvrsne fotografije sa ovog kola zaslužni su tate Adamec i Stanojević.
Čestitke svima!