Srebrna
Zlatna
Brončana

NAJAVA 2. KOLA OTVORENOG SPORTSKOG VIŠEBOJA 2015.

. Objavljeno u: KOMBO

STARTA ZIMASKA LIGA U TRČANJU "1. MEMORIJALNOM UTRKOM U SPOMEN DEJANA LJUBASA" 
SVI VIŠEBOJCI ĆE SE PRIDRUŽITI TRKAČIMA ZIMSKE LIGE I S NJIMA ISTRČATI 2. KOLO OTVORENOG SPORTSKOG VIŠEBOJA 2015.
Subota 07.11.2105.
1kolo
U subotu 7.11.2015. na Kostreni će u 10h startati utrka u trčanju, 2. KOLA OTVORENOG SPORTSKOG VIŠEBOJA u organizaciji TK RIVAL i suorganizaciji kluba za invalidne osobe i osobe sa poteškoćama u razvoju PK FORCA.
Kategorije kadeta, juniora, seniora i veterana trčati će utrku dužine 6.5Km, sa atletičarima i maratoncima, sudionicima RIJEČKE ZIMSKE LIGE U TRČANJU, od parkinga kod "sidra" do termoelektrane Urinj i natrag.
Nadamo se što večem odazivu, pošto je utrka imenovana "1. MEMORIJALNA UTRKA DEJAN LJUBAS", u spomen i čast našem triatloncu, osnivaču TK RIVAL i suorganizatoru Riječke zimske lige u trčanju koja je danas već zašla u 12. izdanje.
DEJAN
Kategorije poćetnika A i B, djeca godišta do 2004. sačekati će da prođe start trke na 6.5Km starijih kategorija, te će za njima istrčati svoje utrke na 600m i 1500m.

Start za sve kategorije bit će na "Malom parkingu pored sidra" , prije spuštanja za "Jedriličarski klub Galeb"
Distance po kategorijama:
POČETNICI A 600 M
POČETNICI B 1500 M
KADETI 6,6 KM (Zimska Liga, parking-termo elektrana-nazad)
JUNIORI 6,6 KM (ZL)
SENIORI 6,6 KM (ZL)
VETERANI 6,6 KM (ZL)
HENDI 6,6KM (ZL)

Osvajčima prva 3 mjesta u apsolutnom poretku u muškoj i ženskoj kategoriji Memorijalne utrke Dejan Ljubas bit će dodjeljena prigodna odličja.

- BODOVNO STANJE NAKON 1. KOLA - BICIKLISTIČKE UTRKE

CESTOVNA UTRKA- 19.5 km Kostrena
MUŠKARCI:
1. Leon Pandža  15b
2. Marin Jotanović  12b
3. Blaž Barac  10b
4. Rene Rubeša  9b
5. Damir Šegota  8b
6. Nenad Šimičić  7b
7. Franko Faustini  6b
8. Želko Žic Solis  5b

VETERANI:
1. Damir Šegota 8b
2. Nenad Šimičić 7b
3. Franko Faustini 6b
4. Željko Žic Solis 5b

SENIORI:
1. Blaž Barac 10b
2. Rene Rubeša 9b

ML.JUNIORI:
1. Leon Pandža 15b
2. Marin Jotanović 12b

ŽENE:
1. Dorotea Čargonja  15b
2. Karla Šešelja 12b
3. Lucija Petrović  10b
4. Andrea juričić  9b
5. Manuela Štefanić 8b
6. Tea begonja 7b

JUNIORKE:
1. Manuela Štefanić 8b

ML.JUNIORKE:
1. Dorotea Čargonja  15b
2. Karla Šešelja  12b
3. Lucija Petrović 10b
4. Andrea Juričić 9b
5. Tea Begonja 7b

CESTOVNA UTRKA 2 KRUGA 13 km
DJEČACI:
1. Cvijetić Filip  15b
2. Vuletić Ivan  12b
3. Kirinčić Karlo 10b
4. Veršić Jakov  9b
5. Ban Antonio  8b
6. Erik Adamec  7b
7. Gabriel Barac 6b
8. Rene Zbašnik  5b
9. Jakov Radić 4b
9. Železnik Mihael  3b
10. Hanza Mislav  2b

KADETI
1. Cvijetić Filip 15b
2. Vuletić Ivan  12b
3. Kirinčić Karlo 10b
4. Veršić Jakov 9b
5. Rene Zbašnik 5b
6. Jakov Radić 4b

ML. KADETI:
1. Ban Antonio  8b
2. Erik Adamec 7b
3. Gabriel Barac 6b
4. Železnik Mihael 3b
5. Hanza Mislav 2b

DJEVOJKE:
1. Irina Puvača 15b
2. Gioia Gruber 12b
3. Josipa Vuletić 10b
4. Nina Randelj  9b
5. Lea Šešelja 8b

KADTKINJE:
1. Irina Puvača 15b
2. Josipa Vuletić 10b
3. Lea Šešelja  8b

ML.KADETKINJE:
1. Gioia Gruber 12b
2. Nina Randelj 9b

CESTOVNA UTRKA 2 km
DJEČACI:
1. Niko Rubeša  15b
2. Franko Grgurić  12b
3. Lovro Pandža  10b
4. Loris Faustini  9b
5. Viktor Veršić  8b

DJEVOJČICE:
1. Tia Kinkela  15b
2. Aurora valinčić  12b
3. Mia Stanojević  10b
4. Lana Vale  9b

CESTOVNA UTRKA 1,3Km
DJEČACI:
1. Leon Lukić  15b
2. Adrian Ban  12b
3. Enio Brezac  10b
4. Ante Vujasin  9b
5. Fran Cvijetić  8b

DJEVOJČICE:
1. Antonia Adamec 15b
2. Elena Ban 12b
3. Lara Mohović  10b
4. Bruna Nestorovski  9b