. Objavljeno u: BICIKLIZAM

Tri odličja sa estovne biciklističke utrka Kupa Zagreba 2015
Nedjelja 03.05.2015.
marinleon
U tijeku priprema kluba za Triatlonu Ptuj, ponovo izvrsne vijesti i rezultati naših triatlonaca i triatlonki, ovaj put iz svijeta Hrvatskog cestovnog biciklizma.
Dorotea Čargonja, Leon Pandža i Marin Jotanović  koji nastupaju u Hrvatskom biciklističkom Kupu za BK Rijeka vratili su se iz Zagorja sa zlatom, srebrom i broncom nakon nastupa na biciklističkoj utrci Kupa Grada Zagreba.
Dorotea je bila najbrža, pobijedila je na utrci dužine 20Km koju je odvezla u vremenu 36:25min i osvojila zlatno odličje, dok su Leon Pandža i Marin Jotanović odvezli utrku dužine 40Km u vremenima 1:03:54 i 1:11:58 te osvojili srebrno i brončano odličje kategorije kadeta.
Čestitke svima na ovom izvanrednom rezultatu i želje da na triatlonskim natjecanjima koja dolaze iskoriste što bolje svoja nova iskustva stečena u biciklističkom sportu.