FILIP, LANA I LUKA DONIJELI ODLIČJA IZ SV FILIPA I JAKOVA

. Objavljeno u: AQUATLON

ODLIČAN AQUATLON I SPRINT TRIATLON ZA TRIATLONCE RIVALA
SV FILIP I JAKOV, 23.09.2017

Proteklog su se vikenda hrvatski triatlonci okupili na utrkama sprint triatlona i aquatlona u Sv. Filipu i Jakovu kraj Zadra.
Za najmlađe su se održale utrke mini aquatlona bodovane za MINI KUP HRVATSKE za kategorije početnika A i B.
U održanoj utrci aquatlona, Lana Vale je osvojila srebrno odličje kategorije početnica B, dok je Luka Prpić bio brončani kategorije početnika A.
Luka i Lana su osvajanjem postolja u svojim ketegorijama potvrdili prva mjesta u ukupnom plasmanu ovogodišnjeg MINI KUPA 2017!
Čestitke.

Za uzrast od juniora nadalje održan je sprint triatlon.
Za TK Rival je nastupio Filip Cvijetić, koji je s vremenom 1:08:39h, osvojio zlatno odličje kategorije mlađih juniora
, odnosno 7. mjesto u apsolutnoj konkurenciji. Pobjedio je Luka Dumančić TK Petar Zrinski s vremenom 1:01:16h.

Kako je na tablicama TRIATLON KUPA HRVATSKE, pred posljednju utrku Filip sa 740 bodova na trečoj poziciji, želimo mu mnogo sreće na Viru, da osvoji ovogodišnje brončano odličje!

Rezultati AQUATLON I SPRINT TRIATLON UTRKA SV FILIP I JAKOV 2017.