AQUATLONCI RIVALA NA POSTOLJIMA ZADARSKOG PH

. Objavljeno u: AQUATLON

AQUATLON PRVENSTVO HRVATSKE ZA POČETNIKE ZADAR 2015
16.07.2015
ekipa
Ovog se je vikenda u Zadru se održalao najbitnije takmičenje za kategorije poćetnika i podmladka triatlon klubova ove Hrvatske. Na Prvenstvu Hrvatske u aquatlonu za poćetnike nastupili su najmlađi triatlonci iz klubova TK Pula, TK Matulji, TK Rab, TK Zadar i TK Rival.

decki
U utrci poćetnika A kategorije nastupili su triatlonci i triatlonke godišta 2006. do 2008. U utrci se je plivalo 50m duž Morskih Orgulja, dok su trčali 500m Zadarskom rivom.
U utrci dječaka pobjednik je bio Lukić Leon iz TK Matulji s vremenom 4:06:25min. Srebrno i brončano odličje osvojili su triatlonci TK Rival.
Srebrno je odličje osvojio Loren Pichler s vremenom 14:12:94, dok je broncu osvojio Lovro Pandža s vremenom 4:22.53.
lana
U utrci djevojčica A kategorije srebro je osvojila triatlonka Rivala Lana Vale. Pobijednica je bila Nicole Fornažar iz TK Pula s vremenom 4:04:26min, dok je broncu osvojila Kurelić Doria iz TK Rab.

Kad početnika B, djece godišta 2004. i 2005. utrka se je satojala od 100m plivanja i 1000m trčanja.
auroranina
U utrci poćetnika B izvrsna je bila naša Aurora Valinčić koja je pobijedila i osvojila zlatno odličje s vremenom 8:14:73min, dok je druga triatlonka Rivala, Nina Randelj osvojila brončano odličje. Između Rivalica ugurala se je Tea Kinkela iz TK Matulji.

U sklopu Zadarskog aquatlona održale su se i utrke klasičnog aquatlona za starije kategorije.
U utrci Age group triatlonaca apsolutni pobjednik utrke i naravno osvajač zlata svoje kategorije M35 bio je naš Danilo Vejnović s vremenom 39:33:70 ispred Vladimira Žica M30 iz TK Swibir 39:55:11 i Škorić Zvonka M35 iz TK Zadar.
danilo
Čestitke svima na rezultatima i vidimo se na Aquatlon PH i Balkanskom triatlon Prvenstvu u Zagrebu...