Zlatna
Brončana

6 ODLIČJA TK RIVALA NA DUATLONU RIBNICA 2016 (SLO)

. Objavljeno u: DUATLON

IZVRSTAN UVOD U SEZONU TRIATLONACA RIVALA ODLIČNIM REZULTATIMA SA DUATLONA RIBNICA 2016.
Ribnica 09.04.2016.
svi
Šest odličja triatlonaca i triatlonki TK Rival za početak međunarodne sezone.
Lucija Petrović i Karla Šešelja osvojile su zlatno i srebrno odličje sprint duatlon utrke
za takmičarke van konkurencije Duatlon prvenstva Slovenije, održanog u Ribnici ove subote.
U poretku mlađih juniorki, uključujući slovenke s prvenstva, Lucija je s vremenom 1:20:43h bila druga, a Karla 1:22:55 šesta u kategoriji.
lea
Lea Šešelja osvojila je apsolutno zlatno odličje super sprint duatlona s vremanom 0:33.43h, dok je kod muškaraca Filip Cvijetić osvojio srebrno odličje s vremenom 0:32:14h a Gabriel Barac brončano u vremenu 0:32:50h.
U apsolutnom poretku iste utrke naš mlađi kadet Ban Antonio bio je apsolutno 5. u vremenu 0:33:42h, dok je 6. bio Jakov Radić sa 0:34:34h.
kadeti
Na cici duatlonu za djevojčice 2007. godišta i mlađe, Elena Ban je osvojila srebrno odličje, dok je ukupno 6. bila Aurora valinčić u utrci cici duatlona konkurencije djevojčica 2005. i 06. godišta.
Ovi rezultati pokazuju odličnu formu naših triatlonaca i triatlonki početkom proljeća, te se opravdamo nadamo da će se ovakva, izvrsna forma održati i do 15. TRIATLONA PTUJ (08.05.) koji nam je zadan iduća važna utrka u međunarodnoj konkurenciji.
Čestitke svima koji su nastupili na rezultatima i trudu.