Srebrna
Zlatna
Brončana

ZLATO AURORE I BRONCA ELENE U KAIGERSEE-u (AUT) NA ALPE-ADRIA TRIATLON KUPU

. Objavljeno u: TRIATLON

AURORA, ELENA I ANTONIO OSIGURALI ODLIČJA ALPE-ADRIA TRIATLON KUPA
Subota 20.08.2016. Kaigersee-Austria
Aurora
Aurora Valinčić pobjedom, Elena Ban broncom i Antonio Ban četvrtim mjestom triatlonskih utrka u svojim kategorijama, osigurali su odličja ovogodišnjeg izdanja ALPE-ADRIA triatlon Kupa.
ALPE-ADRA triatlon Kup jedno je od najprestižnijih natjecanja za podmladak triatlonaca u ovom dijelu Europe. Dosadašnjih 5 kola na kojima se je takmičilo više od 500 mladih triatlonaca Europe održana su dosad u Sloveniji, Austriji i Italiji.

TRIATLON - PLIVANJE - TRČANJE U BRODU NA KUPI 2016.

. Objavljeno u: TRIATLON

POBJEGNITE OD VRUĆINE NA 3 EVENTA FESTIVALA SPORTSKE
REKREACIJE U PREKRASNOJ DOLINI RIJEKE KUPE


16.07.2016. / SUBOTA - PLIVAČKI MITING “KUPOM UZVODNO"
I POLUMARATON PRIJATELJSTVA

17.07.2016. / NEDJELJA -
SUPER SPRINT TRIATLON I
KUPSKI REKREATIVNI TRIATLON

plivanje 

SUBOTU 16.07.od 13,00 h započinje 12. PLIVAČKI MITING “ KUPOM UZVODNO", slijede predveće trkačka natjecanja za mlade na 600m i 1200m, i starije, utrka na 10Km i polumaraton dužine 21Km te nordijsko hodanje na 10Km.
NEDJELJU 17.07. od 11,00 h starta SUPERSPRINT TRIATLON (350m plivanje, 10Km bicikle, 2km trčanje) te KUPSKI REKREATIVNI TRIATLON I ŠTAFETNI TRIATLONI (50m plivanja, 500m kajak, 1Km trčanje)
...

RIJEKA BOGATIJA ZA TRI PRVAKA I ČETIRI VICEPRVAKA HRVATSKE U SUPER SPRINT TRIATLONU

. Objavljeno u: TRIATLON

U ZAGREBU NA PRVENSTVU HRVATSKE U SUPERSPRINT TRIATLONU TRIATLONCI TK RIVAL - RIJEKA USPELI SE SEDAM PUTA NA POSTOLJA
Subota, 25.06.2016.
start
Prvaci Hrvatske u supersprint triatlonu Zagreb 2016. godine postali su: Gabriel Barac u kategoriji mlađih kadeta, Karla Šešelja u kategoriji mlađih juniorki i Damir Šegota za kategoriju m55.
Pridružili su im se na postoljima kao srebrni, Antonio Ban u kategoriji mlađih kadeta, Gioia Gruber u kategoriji mlađih kadetkinja, Ivan Vuletić u kategoriji kadeta i Lucija Petrović kod kategorije mlađih Juniorki.
Netom, pošto smo iz Austrije dobili obavijest o zlatu i tri srebra naših najmlađih sa IRONKIDS utrka u Klagenfurtu, u cilj na Jarunu počeli su pristizati najbrži triatlonci supersprinta Kadetskih kategorija.
Utrke su se odvijale po izuzetno sparnom i vručem vremenu,...

RIVALIĆI OSVOJILI ČETIRI ODLIČJA NA IRONKIDS KLAGENFURT (AUT) 2016

. Objavljeno u: TRIATLON

ZLATO ELENE I TRI SREBRA, AURORE, LOVRE I LUKE SA IRONKIDSA KLAGENFURT 2016.
Subota, 25.06.2016.
elena
Četiri postolja od šest takmičara TK Rival, izvanredan je rezultat ovogodišnjeg IRONKIDSA - Klagenfurt. Sitna ali dinamitna ekipa početnika triatlonaca i triatlonki TK Rival sudjelovala je u konkurenciji 500 mladih triatlonaca i triatlonki iz svih zemalja Europe, na ovom prestižnom triatlonskom natjecanju za triatlonski podmladak, uvodu u IRONMAN utrku koja ide dan poslije.
Elena Ban osvojila je zlatno odličje 2008. godišta, Aurora Valinčić srebro 2005. godišta, Lovro Pandža srebro 2006. godišta i Luka Prpić srebrno odličje godišta 2009.,ovog prestižnog internacionalnog natjecanja za djecu.

SA 8. RAPSKOG TRIATLONA DOMA NOSIMO TRINAEST ODLIČJA

. Objavljeno u: TRIATLON

IZVRSNI REZULTATI TRIATLONACA TK RIVAL NA 8. RAPSKOM TRIATLONU
Rab, 12.06.2016.
kadeti
Vožnjom prema Rabu, u autobusu doznali smo izvrsne vijesti od dana ranije, sa Balkanskog triatlon prvenstva u Rumunjskoj, 5 odličja hrvatskih triatlonaca, naše Lee Šešelja, Zare Baković, Luke Paliske, Elizabete Vitasović i Luke Gregorinića te ostalim odličnim rezultatima naše Lucije Petrović, Karle Šešelja, Leona Pandže i Ivana Vuletića, što nas je oraspoložilo, pošto smo na Rab išli bez naših reprezentativaca te smo zbog toga imali samo dva učesnika sprint utrke za Rapski triatlon.
Moramo pohvaliti i kompletnu našu logistiku,

LEA ŠEŠELJA SREBRNA NA BALKANSKOM TRIATLON PRVENSTVU U OLIMPU - RUMUNSKA

. Objavljeno u: TRIATLON

5 ODLIČJA HRVATSKE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM TRIATLON PRVENSTVU 2016
Olimp 11.06.2016.
lea_zara
Izvanredan uspijeh Lee Šešelja koja je osvojila prvu medalju TK Rival na Balkanskim triatlon prevenstvima potvrdio je izvrstan nastup Hrvatskih reprezentativaca, koji su u kadetskim i juniorskim kategorijama ovog balkanskog prvenstva osvojili sveukupno 5 odličja.
Osvojeno je juniorsko zlato - Luka Paliska, juniorsko srebro - Elisabetta Vitasovic i juniorska bronca - Luka Grgorinic te kadetsko zlato Zare Baković i kadetsko srebro Lee Šešelja!
Vesele nas i izvrsni rezultati ostalih triatloskih reprezentativaca TK Rival, 5. mjesto Lucije Petrović, 7. mjesto Karle Šešelja i 6. mjesto Leona Pandže u juniorskoj konkurenciji, te 9. mjesto Ivana Vuletića u kadetskoj konkurenciji.
balkansko

SREBRO ELENE BAN NA ALPE ADRIA TRIATLON KUPU (AUT)

. Objavljeno u: TRIATLON

ELENA BAN BRONČANA, ANTONIO PETI U AUSTRIJI NA ALPE ADRIA KUPU - ASTRIA
Velden ab Worthersee (AUT), 05.06.2016.

Ovog su vikenda Antonio i Elena Ban nastupili na 2. kolu Alpe - Adria triatlon kupa u Austriji.
Utrka se je održala na jezeru Velden ab Worthersee.
U jakoj međunarodnoj konkurenciji Elena je na utrci aquatlona osvojila izvrsno, srebrno odličje...

PUNTA SKALA TRIATLON 2016

. Objavljeno u: TRIATLON

ZLATO DAMIRA ŠEGOTE I ODLIČNI REZULTATI KADETA
Petrčane (Zadar), 04.06.2016.


U Falkensteiner resortu ove su se godine održala natjecanja u PH - Srednje dugog triatlona te supersprint i aquatlon utrke.
Na PH utrci srednje dugog triatlona nastupilo je 108 triatlonaca i triatlonki.
Pobjednik utrke u muškoj kategoriji bio je Dejan Patrčević TK Zrinski s vremenom 4:03:32, dok je kod žena najbrža bila Sonja Škevin TK Swibir s vremenom 4:45:04.
U ovoj utrci TK Rival je predstavljao naš veteran Damir Šegota, koji je osvojio zlatno odličje M55 kategorije

NA PRIPREME TRIATLON REPREZENTACIJE POZVANO OSAM TRIATLONACA TK RIVAL

. Objavljeno u: TRIATLON

OSAM TRIATLONACA I TRIATLONKI TK RIVAL NA SPISKU ZA NASTUP REPREZENTATIVACA HRVATSKE TRIATLON REPREZENTACIJE U UTRKAMA BALKANSKOG PRVENSTVA U OLIMPU - (RUMUNJSKA) 11.06.2016.
repka
Danas smo dobili spisak, da su u Rumunjsku, na Balkansko triatlon prvenstvo pozvani Leon Pandža, Marin Jotanović, Ivan Vuletić, Rene Zbašnik, Lucija Petrović, Karla Šešelja, Dorotea Čargonja i Lea Šešelja...

4 ZLATNA ODLIČJA SA 15. PTUJSKOG TRIATLONA

. Objavljeno u: TRIATLON

SA 15. PTUJSKOG TRIATLONA U RIJEKU STIGLA 4 ZLATNA ODLIČJA TRIATLONACA I TRIATLONKI TK RIVAL
08.05.206. Terme Ptuj
leon
Leon Pandža i Karla Šešelja na SPRINT TRIATLONU u kategoriji mlađih juniora/juniorki, Gabriel Barac na SUPERSPRINT TRIATLONU u kategoriji mlađih kadeta te Elena Ban u AQUATLONU kategorije početnice A, uspeli su se na vrhove postolja ovogodišnjih utrka 15. Ptujskog triatlona.