Srebrna
Zlatna
Brončana

REZIME SEZONE 2018. I PRIZNANJA NAJUSPJEŠNIJIMA

. Objavljeno u: TRIATLON

ZAVRŠNA FEŠTA TRIATLONACA TK RIVAL
Hotel Kvarner, subota 24.11.2018.
festa
Ove smo se subotu, tradicionalno okupili i u ugodnom druženju zaključili sportsku sezonu 2018.
Podjelili smo nagrade svima koji su na službenim natjecanjima ove godine predstavljali naš klub, dok su najuspješniji dobili plakete i sportske darove, kako bi dogodine bili još uspješniji.

Ove se je godine istaknulo nekoliko izuzetnih pojedinaca svojim rezultatima.
af
Moramo posebno istaknuti ANTONIA FRANKA, našeg paratriatlonca koji je ove godine nastupao na Svjetskom paratriatlon Kupu, te je u Londonu osvojio četvrto, a u Portugalu peto mjesto.
Nastupio je i na Europskom paratriatlon prvenstvu u Estoniji, gdje je bio osmi.
Antonio je ove godine postao paratriatlonski Prvak Hrvatske u kategoriji PTS4.

Istakli smo također izuzetne rezultate koje su ove sezone postigli Gabriel Barac i Aurora Valinčić, mlade nade Hrvatskog triatlona;

GABRIEL BARAC
gb
1. PRVENSTVO PRIMORSKO GORANSKE ŽUPANIJE(DUATLON)-PRVO MJESTO
2. PRVENSTVO HRVATSKE DUATLON ZAGREB-PRVO MJESTO
3. PRVENSTVO HRVATSKE SUPERSPRINT TRIATLON ZAGREB-PRVO MJESTO
4. MATULJI-PRVO MJESTO
5. DRŽAVNO PRVENSTVO AUSTRIJE(AKVATLON) –DRUGO MJESTO
6. ZAGREB MEĐUNARODNA UTRKA U SUPERSPRINT TRIATLONU-PRVO MJESTO
7. BALKANSKO TRIATLON PRVENSTVO – MAKEDONIJA-DRUGO MJESTO
8. MD TRIATLON –PRVO MJESTO
9. ATLETIKA-FINALE KUPA HRVATSKE 3000M-PRVO MJESTO

AURORA VALINČIĆ
av
1. PRVENSTVO PRIMORSKO GORANSKE ŽUPANIJE(DUATLON)-PRVO MJESTO
2. DUATLON LIGA-UKUPNO PRVO MJESTO
3. PH SUPERSPRINT KROS DUATLON ZAGREB-2 MJESTO MLAĐE KADETKINJE
4. PH DUATLON ZAGREB-TREĆE MJESTO(U-16)
5. RAB-PRVO MJESTO
6. PH SUPERSPRINT TRIATLON ZAGREB-PRVO MJESTO MLAĐE KADETKINJE
7. IRONKIDS KLAGENFURT (AUT)-TREĆE MJESTO
8. ZAGREB MEĐUNARODNA UTRKA SUPRSPRINT TRIATLON-DRUGO MJESTO
9. BALKANSKO TRIATLON PRVENSTVO – MAKEDONIJA-22MJESTO U-16
10. PH U AQUATLONU – ZAGREB-PRVO MJESTO
11. VIRSKOM SUPERSPRINT TRIATLONU-PRVO MJESTO
12. MD TRIATLON-PRVO MJESTO MLAĐE KADETKINJE
13. PRVENSTVO PRIMORSKO GORANSKE ŽUPANIJE(TRIATLON)-PRVO MJESTO

Zatim smo pohvalili naše veterane, Damira Šegotu i Željka Žica Solisa, pa Manuelu, Lanu, Lovru, Einara i sve ostale naše triatlonce, kao i trenere, te im zaželjeli još bolju formu u 2019. godini!
U nastavku su rezultati, kao i poveznica na album slika s proslave.

DAMIR ŠEGOTA
1. DUATLON LIGA-UKUPNO PRVO MJESTO
2. RAB-DRUGO MJESTO
3. MATULJI PH HRVATSKE-PRVO MJESTO
4. MD TRIATLON-PRVO MJESTO
5. PRVENSTVO PRIMORSKO GORANSKE ŽUPANIJE(TRIATLON)- PRVO MJESTO

ŽELJKO ŽIC SOLIS
1. DUATLON LIGA-UKUPNO DRUGO MJESTO
2. RAB-TREĆE MJESTO
3. MATULJI PH HRVATSKE-DRUGO MJESTO

LOVRO DOBRAVAC
1. PRVENSTVO PRIMORSKO GORANSKE ŽUPANIJE(DUATLON)-PRVO MJESTO
2. DUATLON LIGA –UKUPNO PRVO MJESTO
3. RAB TRIATLON -TREĆE MJESTO
4. PH U AQUATLONU – ZAGREB-PRVO MJESTO

EINAR MILETIĆ
1. PRVENSTVO PRIMORSKO GORANSKE ŽUPANIJE(DUATLON)-DRUGO MJESTO
2. DUATLON LIGA-TREĆE MJESTO UKUPNO
3. AKVATLON RAB-TREĆE MJESTO 4. MATULJI-TREĆE MJESTO
5. PH U AQUATLONU – ZAGREB-TREĆE MJESTO

LANA VALE
1. 539 SKOK(TRSATSKE STEPENICE)-TREĆE MJESTO
2. DUATLON LIGA-UKUPNO DRUGO MJESTO
3. IRONKIDS KLAGENFURT (AUT)-DRUGO MJESTO
4. PRVENSTVO PRIMORSKO GORANSKE ŽUPANIJE(TRIATLON)-TREĆE MJESTO

NEO FAK
1. PRVENSTVO PRIMORSKO GORANSKE ŽUPANIJE(DUATLON)-TREĆE MJESTO

TONI KOVAČEV
1. PRVENSTVO PRIMORSKO GORANSKE ŽUPANIJE(DUATLON)-TREĆE MJESTO
2. DUATLON LIGA-DRUGO MJESTO UKUPNO

NIKO RUBEŠA
1. PRVENSTVO PRIMORSKO GORANSKE ŽUPANIJE(DUATLON)-TREĆE MJESTO
2. DUATLON LIGA-UKUPNO DRUGO MJESTO

LUKA PRPIĆ
1. DUATLON LIGA-DRUGO MJESTO UKUPNO

LEON VUIĆ
1. DUATLON LIGA-UKUPNO TREĆE MJESTO

MANUELA ŠTEFANIĆ
1. DUATLON LIGA-UKUPNO PRVO MJESTO (SENIORKE 1)

BORNA DOBRAVAC
1. DUATLON LIGA-UKUPNO TREĆE MJESTO
2. PRVENSTVO PRIMORSKO GORANSKE ŽUPANIJE(TRIATLON)-TREĆE MJESTO

JAKOV PRPIĆ
1. DUATLON LIGA-UKUPNO TREĆE MJESTO

Pozdrav svima i vidimo se na Aquatlon Ligi PGŽ-a idućeg vikenda...