Srebrna
Zlatna
Brončana

NA 10. RAPSKOM TRIATLONU, PREGRŠT IZVRSNIH REZULTATA

. Objavljeno u: TRIATLON

Nedjelja, 03.06.2018.

  Na otoku Rabu u uvali Padova 1 održan je ove nedjelje jubilarni 10. Rapski triatlon.
U organizaciji ove godine Triatlon kluba Rab i Triatlon saveza Primorsko-goranske županije, i uz tradicionalnu svesrdnu pomoć naših Članova.


  Triatlonci i triatlonke TK Rival, svih uzrasta, sudjelovali su u utrkama mini akvatlona za početnike A i B, supersprint triatlona i sprint triatlona.
Sve utrke bodovale su se za 3. kolo Alpe Adria Kup i Keindl sport triatlon kup Hrvatske, a u utrci sprint triatlona nastupili su i paratriatlonci.

  Posebno želimo čestitati Antoniu Franku, koji nakon Raba, kreče u lov na bodove za kvalifikaciju na Olimpijske paratriatlonske igre u Tokiju 2020.



 Čestitke osvajačima postolja, kao i svim učesnicima utrka na Rabu;

- Stojadinović Paola-4.mjesto (Kids E)

- Sušanj Ema-5.mjesto (Kids E)

- Leon Vuić-11.mjesto (Alpe Adria Kup-Kids C) i 11.mjesto (Mini akvatlon-početnici B)

- Einar Miletić-3.mjesto (Alpe Adria Kup-Kids D) i 3.mjesto (Mini akvatlon-početnici A)

- Lovro Dubravac-3.mjesto (Alpe Adria Kup-Kids C) i 3.mjesto (Mini akvatlon-početnici A)

- Andrija Žic-10.mjesto (Alpe Adria Kup-Kids C) i 9.mjesto (Mini akvatlon-početnici A)

- Ivan Zrinušić-12.mjesto (Alpe Adria Kup-Kids C) i11.mjesto  (Mini akvatlon-početnici A)

- Jakov Prpić-4.mjesto (Alpe Adria Kup-Kids A) i 6.mjesto (SST)

- Borna Dobrovac-3.mjesto (Alpe Adria Kup-Kids B) i 7.mjesto (SST)

- Aurora Valinčić-2.mjesto (Alpe Adria Kup-Kids B) i 1.mjesto (SST)

- Lana Vale-4.mjesto (Alpe Adria Kup-Kids B) i 5.mjesto (SST)

- Damir Šegota-2.mjesto(Alpe Adria Kup-M55 i ST)

- Željko Žic-Solis-3-mjesto (Alpe Adria Kup-M55 i ST)

- Antonio Franko-1.mjesto (PH u paratriatlonu)

Rezultate po kategorijama možete naći  i na: http://grabarsport.hr/triatlon-sezona/10-rapski-triatlon/

Čestitke svim sudionicima !!!











Moramo pohvaliti i naše veterane, koji su pomogli Nenu šimičiću i TK Rab da pripreme, organiziraju, provedu i pospreme utrku, a pogotovo Željku Žicu Solisu, koji se je nakon dva dana pripreme utrke, natjecao u sprintu, osvojio odličje i raspremao sve poslije utrke do kasno u noć.



Bravo svi!