Zlatna
Brončana

EUROPSKI YUTH TRIATLON KUP ZAGREB 2017

. Objavljeno u: TRIATLON

ANTONIO FRANKO, AURORA VALINČIĆ I KARLO KIRINČIĆ NASTUPILI SU NA OTVORENIM SPRINT I SUPERSPRINT UTRKAMA U SKLOPU EUROPSKOG YUTH TRIATLON KUPA U ZAGREBU.
Zagreb, 09. i 10. rujna 2017.

Antonio, hrvatski paratriatlonski reprezentativac je osvojio sveukupno 10 mjesto otvorene supersprint utrke s vremenom 1:13:26h, odnosno 1. mjesto m25 kategorije.
Pobjednik utrke je, Patrik Zakany - Nagi (HUN) s vremenom 59.08h.
U otvorenoj supersprint utrci, Karlo Kirinčić osvojio je sveukupno 13. mjesto u muškoj konkurenciji kadeta s vremenom 34:28min.
Aurora Valinčić, još uvijek mlađa kadetkinja, u kadetskoj je konkurenciji bila odlična 16. s vremenom 39:47min.

Pobjednici utrka su bili brat i sestra, Lili i Grego Dobi iz Mađarske. Grego je pobijedio u muškoj konkurenciji kadeta s vremenom 29:41min, dok je Lili bila najbrža u ženskoj konkurenciji s vremenom 32:40min.
Čestitamo na rezultatima i svim hrvatskim triatloncima i triatlonkama koji su nastupili u EU Kup natjecanju u jakoj međunarodnoj konkurenciji, kao i organizatorima na odličnoj organizaciji!