BODOVIMA S VIRSKOG TRIATLONA POTVRĐENA SREBRA HRVATSKOG KUPA

. Objavljeno u: TRIATLON

KARLO KIRINČIĆ NA POSTOLJU SUPERSPRINTA
Vir, 07.10.2017.

Proteklog vikenda su u Viru održane utrke olimpijskog triatlona, supersprint triatlona i aquatlona za najmlađe.
Utrka supersprinta se je bodovala za triatlonski i multisport Kup HR kategorija U16 i U19.
U utrci supersprint triatlona u dresu TK Rival, nastupili su Filip Cvijetić u kategoriji mlađih juniora i Karlo Kirinčić u kategoriji kadeta.
U apsolutnom poretku Karlo je s vremenom 42:11 min stigao 5., kao najbrži kadet, dok je Filip Cvijetić s vremenom 44:31 min ukupno bio 8 pojedinačno, odnosno 4. u kategoriji mlađih juniora.

Apsolutni pobjednik utrke bio je Novosad Emil, TK Maksimir s vremenom 40:52 min.
Rezultatima virskog supersprint triatlona u U19 kategoriji Filip Cvijetić sveukupno je ove godine osvojio 870 bodova u TRIATLON KUPU HRVATSKE i time osvojio srebrno odličje U19 kategorije.
U U16 kategorili, Karlo Kirinčić je osvojio srebrna odličja MULTISPORT KUPA HRVATSKE i TRIATLON KUPA HRVATSKE.
Čestitke obojici i komplimenti na izvrsnim rezultatima.