ETU JUNIOR KUP ZAGREB & ZG SUPERSPRINT TRIATLON

. Objavljeno u: TRIATLON

SREBRO GABRIELA BARCA I BRONCA LEE ŠEŠELJA SA TRIATLONSKE FEŠTE U ZAGREBU
Nedjelja 18.09.2016

Naši mlađi juniori predstavili su triatlon Klub Rival na utrkama ETU jinior Kupa.
Ove je nedjelje na utrkama u Zagrebu nastupilo ukupno 110 triatlonaca i triatlonki iz cijele Europe.
Pobijednik u muškoj konkurenciji postao je Polikarpenko Sergiy iz Italije S vremenom 53:52h ispred Horn Moritza iz Njemačke i Karai Botonda iz Mađarske.
Naš mlađi junior Leon Pandža u ukupnom poretku juniora bio je 50. s vremenom 1:00:49h.
U ženskoj konkurenciji nastupile su naše dvije mlađe juniorke. Karla Šešelja stigla je 28.s vremenom 1:07:40h, dok je Lucija Petrović bila 34.s vremenom 1:11:09h.
Pobjednica kod juniorki bila je Totschnig Pia iz Austrije s vremenom 59:49h ispred Jongblut Julie iz Njemačke i Fruh Magdalene iz Austrije.
Čestitke svima za trud i zalaganje. Svi oni tek ulaze u juniorski uzrast, te njihovo vrijeme tek dolazi.
U nastavku programa, održana je supersprint utrka u kojoj su nastupili Lea Šešelja i Gabriel Barac. U međunarodnoj su konkurenciji utrke odradili izvrsno, te su se oboje popeli na postolja.
Gabriel je osvojio srebrno odličje kategorije mlađih kadeta s vremenom 40:03min iza pobjednika Soos Grega iz Mađarske 39:30min, dok je broncu osvojio Eliaš David iz Češke.
Lea je u konkurenciji kadetkinja osvojila brončano odličje s vremenom 40:30min. Pobjedila je Horton Marie iz Njemačke dok je srebro osvojila Zara Baković iz TK Zrinski.
Komplimenti za Leu i Gabriela. Ovi rezultati su samo nastavak ovogodišnjeg izvrsnog niza uspjeha u domaćem i međunarodnom triatlonu.