Srebrna

POTVRDE ZA ŠKOLU ZA TRIATLONCE TK RIVAL
Rijeka 15.09.2016
zajednicka
Potvrde za školu o aktivnom bavljenju triatlonom i redovitim treninzima licenciranim triatloncima TK Rival radi pravdanja kašnjenja u svezi ranojutarnjih treninga i mogućih izostanaka zbog natjecanja ili sudjelovanju u pripremama reprezentacije, mogu se podignuti u radno vrijeme TK Rival tajništva utorkom i srijedom od 19:30 do 20:30 na bazenima Kantrida.

BESPLATNI PREVENTIVNI PREGLEDI MELANOMA TRIATLONCIMA TK RIVAL U POLIKLINIKI MEDICO

. Objavljeno u: Uncategorised

POLIKLINIKA MEDICO OMOGUĆILA JE BESPLATNE PREVENTIVNE PREGLEDE MELANOMA TRIATLONCIMA NAŠEG KLUBA
Rijeka 05.05.2016.
nasl
Zahvaljujemo se specijalistima POLIKLINIKE MEDICO koji su triatloncima TK Rival omogućili besplatne preglede melanoma kože povodom DANA PREVENCIJE OD MELANOMA.
Triatlonci si sportaši koji borave dugo na otvorenom prostoru po svim vremenskim uvjetima tijekom cijele godine...

MALA LIGA U TRČANJU 2016

MALA LIGA U TRČANJU 2016
Startamo subotu 02.04. u Crikvenici
porsheinterauto
Dragi naši mali trkači, nakon pauze, MALA LIGA 2016 starta s prvom utrkom u subotu 02.04. u Crikvenici!
Ovogodišnju nam je MALU LIGU U TRČANJU omogućio organizirati PORSHE INTER AUTO - Rijeka :-)
Raspored po natjecanjima:

1. KOLO – 02.04.2016., CRIKVENICA

2. KOLO – 16.04.2016., FUŽINE

3. KOLO – 30.04.2016., PUNAT

4. KOLO – 14.05.2016., RIJEKA

OBAVIJEST O LIJEČNIĆKOM PREGLEDU, LICENCAMA I OSIGURANJU ZA 2016.

. Objavljeno u: Uncategorised

LICENCE, LIJEČNIĆKI I OSIGURANJE I OSTALE TEHNIKALIJE ZA TRIATLONSKU SEZONU 2016.
Rijeka 16.03.2016.
doctor
Kako bi manje čekali na zdravstvenom pregledu za licence, oni koji ih još nisu napravili, neka iskoriste idući tjedan za vrijeme školskih praznika kad nema žurbe i nastave ujutro.
Svi ostali koji su napravili već pregled, neka fotokopiju predaju kod uplate licence i osiguranja u tajništvo treneru Igoru.
Za izradu licenca za 2016. godinu potrebno napraviti liječnički pregled.
Oni koji ga još nemaju, neka ga naprave kod dr. Jadranke Božin Juračić